Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla nauczycieli

Pomysly na zajecia

Zostań redaktorem Portalu
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, scenariusze zajęć, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedruku
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Gazetka świetlicowa

          Gazetka ścienna jest istotnym elementem wystroju świetlicy szkolnej. To na niej umieszczamy ważne wydarzenia z życia świetlicy, dekoracje zgodne z tematyką planów tygodniowych oraz świąt i uroczystości okolicznościowych. Głównie ten obowiązek spada na wychowawców świetlicowych, ale wcale tak być nie musi. Kiedyś, pewna uczennica uczęszczająca do świetlicy, widząc iż gazetka ścienna nie została zaktualizowana, powiedziała do mnie "a dlaczego jeszcze na tablicy wiszą dekoracje wielkanocne, skoro już dawno po świętach"?  Wtedy zastanowiłam się chwilę i stwierdziłam, dlaczego właściwie to dzieci jej nie przygotowują, przecież mają one tyle ciekawych pomysłów, można to wykorzystać. Od tej pory, zaczęłyśmy z koleżankami wybierać konkretne osoby, odpowiedzialne za przygotowanie dekoracji na dany temat tygodnia, oczywiście za każdym razem były to inne dzieci.
          Gazetka świetlicowa kierowna jest głównie do dzieci i  ich rodziców a nie do pań, a rodzicom na pewno będzie miło jeśli zobaczą wysiłek i pracę swojego dziecka włożoną w udekorowanie szkolnej tablicy.Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone