Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki medyczne


1

Kolorowanki medyczne - lekarstwa

Kolorowanki medyczne - lekarstwa

    Gdy dopada nas grypa to czasami musimy zarzyć tabletki. Z reguły nie jest to korzystne i warto unikać tych medykamentów ale niestety nie zawsze się da tego uniknąć. Zachęcamy do drukowania malowanki medycznej.

Kolorowanka medyczna - bandażowanie nóg

Kolorowanka medyczna - bandażowanie nóg

     Chociażbyśmy bardzo tego nie chcieli to niestety czasami ulegamy nagłym wypadkom. Chwilę później całkowicie zdrowa noga może stać się nogą złamaną lub zwichniętą. Czasami może pomóc zabandażowania a niekiedy trzeba niestety zablokować ją gipsem ale to niech stwierdzi najlepiej sam lekarz. Warto jednak dziecku ukazać problem i dać do pomalowania kolorowankę o tematyce medycznej.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone