Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki statki


1 2 3 Następna

Kolorowanki statek piracki

Kolorowanki statek piracki

   To jest statek piracki. Ten model jest napędzany siłą wiatru. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Kolorowanka - statek na morzu

Kolorowanka - statek na morzu

   Kolejny statek na morzu. Tym razem jednak w niezbyt pewnej pogodzie. Nie wiadomo, czy za chwilę nie będzie sztormu. Zapraszamy do drukowania kolorowanki i przekazywania jej dzieciom.


Kolorowanka łódz - żaglówka

Kolorowanka łódz - żaglówka

    To jest współczesna żaglówka, którą można śmiało zwodować w niewielkich zbiornikach wodnych i mając patent żeglarski cieszyć się z atrakcji jakie można doświadczyć pływając nią po jeziorach. Kolorowanka  do druku.


Kolorowanka statek - żaglowiec

Kolorowanka statek - żaglowiec

   Tam gdzie jest morze tam też kiedyś pływało całkiem sporo żaglowców. Statki te wykorzystywały siłę wiatru jako napędu. Dziś często korzysta się z silników mechanicznych. Zapraszamy do przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanka - łódź Wikingów

Kolorowanka - łódź Wikingów

   Tym razem prezentujemy w kolorowance pewną charakterystyczną łódź. Tego typu środekami lokomocji poruszali się dawniej Wikingowie. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki.

1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone