Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki statki


1 2 3 Następna

Kolorowanki statek piracki

Kolorowanki statek piracki

   To jest statek piracki. Ten model jest napędzany siłą wiatru. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Kolorowanka - statek na morzu

Kolorowanka - statek na morzu

   Kolejny statek na morzu. Tym razem jednak w niezbyt pewnej pogodzie. Nie wiadomo, czy za chwilę nie będzie sztormu. Zapraszamy do drukowania kolorowanki i przekazywania jej dzieciom.


Kolorowanka łódz - żaglówka

Kolorowanka łódz - żaglówka

    To jest współczesna żaglówka, którą można śmiało zwodować w niewielkich zbiornikach wodnych i mając patent żeglarski cieszyć się z atrakcji jakie można doświadczyć pływając nią po jeziorach. Kolorowanka  do druku.


Kolorowanka statek - żaglowiec

Kolorowanka statek - żaglowiec

   Tam gdzie jest morze tam też kiedyś pływało całkiem sporo żaglowców. Statki te wykorzystywały siłę wiatru jako napędu. Dziś często korzysta się z silników mechanicznych. Zapraszamy do przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanka - łódź Wikingów

Kolorowanka - łódź Wikingów

   Tym razem prezentujemy w kolorowance pewną charakterystyczną łódź. Tego typu środekami lokomocji poruszali się dawniej Wikingowie. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki.

1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone