Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki rośliny


1

Kolorowanki rośliny - truskawki

Kolorowanki rośliny - truskawki

   Któż z nas nie pamięta tego smaku. Słodka truskawka i początek lata to wpaniały duet. Tematem niniejszej kolorowanki jest właśnie krzak truskawki wraz z kwiatami i owocami. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanki rośliny - pomidor krzak

Kolorowanki rośliny - pomidor krzak

   To właśnie dzięki pomidorom mamy ketchup i wiele innych dań od niego uzależnionych. To bardzo ważne warzywo, które na stale weszło do naszej diety i ciężko by było teraz z niego zrezygnować. Zapraszamy do przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki do druku - brokuł

Kolorowanki do druku - brokuł

    Ta roślina to brokuł, który można śmiało zjeść w niektórych daniach. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki rośliny

Kolorowanki rośliny

   Różne rośliny nas otaczają jedne większe inne mniejsze. Zapraszamy do kolorowania malowanek o tematyce rośliny. Zanim jednak będzie to możliwe trzeba wydrukować je a następnie przekazać dziecku wraz z potrzebnymi przyborami.


Kolorowanka do druku - wodna roślina

Kolorowanka do druku - wodna roślina

   To jest bardzo ciekawa roślina, która rośnie w wodzie lub na terenach podmokłych. Na końcach łodyg wypuszcza brązowy podłużne zgrubienie... Kolorowanka do druku.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone