Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki rośliny


1

Kolorowanki rośliny - truskawki

Kolorowanki rośliny - truskawki

   Któż z nas nie pamięta tego smaku. Słodka truskawka i początek lata to wpaniały duet. Tematem niniejszej kolorowanki jest właśnie krzak truskawki wraz z kwiatami i owocami. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanki rośliny - pomidor krzak

Kolorowanki rośliny - pomidor krzak

   To właśnie dzięki pomidorom mamy ketchup i wiele innych dań od niego uzależnionych. To bardzo ważne warzywo, które na stale weszło do naszej diety i ciężko by było teraz z niego zrezygnować. Zapraszamy do przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki do druku - brokuł

Kolorowanki do druku - brokuł

    Ta roślina to brokuł, który można śmiało zjeść w niektórych daniach. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki rośliny

Kolorowanki rośliny

   Różne rośliny nas otaczają jedne większe inne mniejsze. Zapraszamy do kolorowania malowanek o tematyce rośliny. Zanim jednak będzie to możliwe trzeba wydrukować je a następnie przekazać dziecku wraz z potrzebnymi przyborami.


Kolorowanka do druku - wodna roślina

Kolorowanka do druku - wodna roślina

   To jest bardzo ciekawa roślina, która rośnie w wodzie lub na terenach podmokłych. Na końcach łodyg wypuszcza brązowy podłużne zgrubienie... Kolorowanka do druku.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone