Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki muzyczne


1 2 3 4 Następna

Kolorowanki muzyczne - skrzypce

Kolorowanki muzyczne - skrzypce

    To jest kolejny instrument muzyczny, który w rękach mistrza brzmi wspaniale, jednak tu również nie chciałbym mieszkać obok kogoś, kto zaczyna się uczyć gry na skrzypcach. Zapraszmy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.

Kolorowanki muzyczne - gitara

Kolorowanki muzyczne - gitara

    To jest chyba jeden z najpopularniejszych instrumentów muzyczych na świecie. Wiele osób umie dobrze grać na gitarze. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki muzyczne - gitara

Kolorowanki muzyczne - gitara

Proste kolorowanki dobrze jest przekazać małym dzieciom, by zapoznawały się z przedmiotami, które mogą spotkać w swoim życiu.

Kolorowanki muzyczne - elektryczna gitara

Kolorowanki muzyczne - elektryczna gitara

   Elektryczna gitara to bardzo ciekawe narzędzie. Bardzo wiele zespołów gra właśnie na tego typu instrumentach. Ta kolorowanka prezentuje właśnie elektryczną gitarę.


Kolorowanki muzyczne - flet

Kolorowanki muzyczne - flet

   Obok gitary to chyba jeden z najpopularnieszych instrumentów muzycznych. Warto nauczyć się gry na nim. Zachęcamy rodziców, by przekazywali dzieciom te malownki do druku.

1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone