Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka rower


1 2 Następna

Kolorowanka rower górski

Kolorowanka rower górski

    Z chwilą, gdy na zewnątrz robi się wzglęnie ciepło na ulicach zaczyna się roić od rowerzystów. Wiele osób po zimie zaczyna swoją przygodę na jednośladzie. Na tej kolorowance prezentujemy rower górski. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanki rowery

Kolorowanki rowery

    To jest kolejny rower górski z przerzutkami, które znakomicie pomagają w podróży. Dziś już nie trzeba pchać roweru pod nawet niewielką górkę. Teraz można włączyć niski bieg i powoli lecz metr za metrem przesuwać się do przodu. Kolorowanka do druku dla dzieci. Zapraszamy do przekazywania im kopii.


Kolorowanka rowerzysta

Kolorowanka rowerzysta

    Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które lubią ten sport, by wydrukowali swoim pociechom tę kolorowankę dotyczącą jazdy na rowerze i to nie byle jakiej.


Kolorowanka rower górski - malowanka

Kolorowanka rower górski - malowanka

   Zapraszamy do pokolorowania kolejnego jednośladu. Te dzieci, które lubią od czasu do czasu wsiąść na rower a także kolorować polecamy wydrukować te właśnie kolorowanki o interesującej ich tematyce.


Kolorowanka rower z amorytzatorem

Kolorowanka rower z amorytzatorem

    Kolorowanka z rowerem w roli głównej. Ten rower to nie jest jakiś prosty model. W swoim wyposażeniu ma amorytzator, który ułatwia i sprawia, że jest znacznie mniej uciążliwa w pofalowanym terenie. Zapraszamy do drukowania malowanki i przekazywania dzieciom.

1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone