Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki grzyby


1

Kolorowanki grzyby - muchomor

Kolorowanki grzyby - muchomor

   Ten grzyb, choć jest bardzo ładny to jednak nie nadaje się on do zjedzenia, chyba że jest to czekoladowa ozdoba... Zapraszamy jednak rodziców do drukowania i przekazywania dzieciom kopii tej kolorowanki ostrzegając jednocześnie przed niebezpieczeństwem.

Kolorowanka grzyb

Kolorowanka grzyb

    Kolorowanka, której przedmiotem jest grzyb, który rośnie w lesie lub na leśniej polanie. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanka - dwa grzyby

Kolorowanka - dwa grzyby

   Ci, którzy lubią grzyby mogą sobie teraz wydrukować kolorowankę i przekazać dzieciom jej kopię, by ją pokolorowały. Warto też uczyć dzieci, które grzyby są jadalne a których trzeba bezwzględnie unikać w swoim codziennym menu...


Kolorowanki duży grzyb

Kolorowanki duży grzyb

    Ta kolorowanka dla dzieci zawiera w sobie całkiem sporego grzyba chyba jest on już stary, choć ma zaledwie kilka dni... Tak to już jest z grzybami, bardzo szybko się starzeją ale za to dzięki temu szybko też rosną i przy sprzyjających warunkach można chodzić do lasu codziennie i trochę ich nazbierać.


Kolorowanki grzyby

Kolorowanki grzyby

    Na tej polanie wyrosło całkiem sporo grzybów. Zanim znikną warto je wydrukować i przekazać kopię dziecku, by zajęło się ono wizualną ich stroną, bo jest pewien problem. Brakuje im kolorów.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone