Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki grzyby


1

Kolorowanki grzyby - muchomor

Kolorowanki grzyby - muchomor

   Ten grzyb, choć jest bardzo ładny to jednak nie nadaje się on do zjedzenia, chyba że jest to czekoladowa ozdoba... Zapraszamy jednak rodziców do drukowania i przekazywania dzieciom kopii tej kolorowanki ostrzegając jednocześnie przed niebezpieczeństwem.

Kolorowanka grzyb

Kolorowanka grzyb

    Kolorowanka, której przedmiotem jest grzyb, który rośnie w lesie lub na leśniej polanie. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanka - dwa grzyby

Kolorowanka - dwa grzyby

   Ci, którzy lubią grzyby mogą sobie teraz wydrukować kolorowankę i przekazać dzieciom jej kopię, by ją pokolorowały. Warto też uczyć dzieci, które grzyby są jadalne a których trzeba bezwzględnie unikać w swoim codziennym menu...


Kolorowanki duży grzyb

Kolorowanki duży grzyb

    Ta kolorowanka dla dzieci zawiera w sobie całkiem sporego grzyba chyba jest on już stary, choć ma zaledwie kilka dni... Tak to już jest z grzybami, bardzo szybko się starzeją ale za to dzięki temu szybko też rosną i przy sprzyjających warunkach można chodzić do lasu codziennie i trochę ich nazbierać.


Kolorowanki grzyby

Kolorowanki grzyby

    Na tej polanie wyrosło całkiem sporo grzybów. Zanim znikną warto je wydrukować i przekazać kopię dziecku, by zajęło się ono wizualną ich stroną, bo jest pewien problem. Brakuje im kolorów.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone