Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Malowanki do druku zabawki


1 2 Następna

Malowanki zabawki - baloniki

Malowanki zabawki - baloniki

    Baloniki to bardzo ciekawa ozdoba. Bardzo się przydaje na różnego rodzaju imprezach np. można je spotkać na weselu ale i też na urodzinach czy imieninach dziecka czy rodziców. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom tej kolorowanki.

Kolorowanka do druku dla dzieci - balony serca

Kolorowanka do druku dla dzieci - balony serca

   Kolorowanka do z balonikami w kształcie serc do druku i do przekazania dzieciom. Zapraszamy do korzystania i zapobiegania nudzie dziecięcej poprzez edukacyjne zabawy.

Malowanki - zabawki - miś i lew

Malowanki - zabawki - miś i lew

   Każdemu kto interesuje się teatrem czy sztuką polecamy tego typu zabawki jak te, które tu znalazły się na kolorowance. Dzięki nim możemy samemu wystawić sztukę odpowiednio sterując takimi postaciami. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Malowanki do druku - świnka na pieniądze

Malowanki do druku - świnka na pieniądze

    To jest kolorowanka przedmiotu, który nazywa się świnką na pieniądze. W rzeczywistości ten przedmiot pomaga dzieciom zdobyć większą kwotę a także uczy cierpliwości, bo to przecież nieraz wymaga trochę wyrzeczeń. Zapraszamy do korzystania z kolorowanek.


Malowanki do druku - bąk zabawka

Malowanki do druku - bąk zabawka

    W pokoju dziecka jest wiele zabawek, jednak ta ma już swoją własną historię. Dla wielu jest to pamiętna zabawka sprzed lat. Zapraszamy do druku i przekazywania kolorowanki dzieciom.

1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone