Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki sprzęty


1 2 Następna

Kolorowanki sprzęty odkurzacz

Kolorowanki sprzęty odkurzacz

    Kiedy nadejdzie moment w życiu naszego dziecka, aby poszerzyć zasób jego słownictwa mamy możliwość na wiele sposobów pogłębiać jego zdolności w tym temacie.

Kolorowanki sprzęty - kosiarka

Kolorowanki sprzęty - kosiarka

    Gdy trawa urośnie zbyt wysoka wówczas chcąc utrzymać swój trawnik w miarę schludny musimy wziąść się za koszenie. Zamiast robić to za pomocą kosy możemy odpalić kosiarkę mechaniczną i dużo łatwiej przyciąć trawę. Kolorowanka z kosiarką do druku.


Kolorowanki sprzęty kosiarki

Kolorowanki sprzęty kosiarki

    Poznawanie świata jest dla dziecka jednym z ważniejszych elementów jego rozwoju. Można tego dokonać na różne sposoby. Jednym z nich może być nauka poprzez zabawę np. poprzez poznawanie przedmiotów przez ich kolorowanie.

Kolorowanki sprzęty - bajkowy telefon

Kolorowanki sprzęty - bajkowy telefon

   Takiego telefonu to jeszcze nikt nie wynalazł. On potrafi chodzić, patrzeć, mówić... Tak bo to jest bajkowy telefon. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanki sprzęty pojazd badający planety

Kolorowanki sprzęty pojazd badający planety

    W pewnym momencie warto podsunąć dziecku kolorowanki z przedmiotami bardziej abstrakcyjnymi, których nie w sposób spotkać dookoła siebie, ale doskonale nadają się do tego, by rozwijać wyobraźnię dziecka.
1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone