Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki sprzęty


1 2 Następna

Kolorowanki sprzęty odkurzacz

Kolorowanki sprzęty odkurzacz

    Kiedy nadejdzie moment w życiu naszego dziecka, aby poszerzyć zasób jego słownictwa mamy możliwość na wiele sposobów pogłębiać jego zdolności w tym temacie.

Kolorowanki sprzęty - kosiarka

Kolorowanki sprzęty - kosiarka

    Gdy trawa urośnie zbyt wysoka wówczas chcąc utrzymać swój trawnik w miarę schludny musimy wziąść się za koszenie. Zamiast robić to za pomocą kosy możemy odpalić kosiarkę mechaniczną i dużo łatwiej przyciąć trawę. Kolorowanka z kosiarką do druku.


Kolorowanki sprzęty kosiarki

Kolorowanki sprzęty kosiarki

    Poznawanie świata jest dla dziecka jednym z ważniejszych elementów jego rozwoju. Można tego dokonać na różne sposoby. Jednym z nich może być nauka poprzez zabawę np. poprzez poznawanie przedmiotów przez ich kolorowanie.

Kolorowanki sprzęty - bajkowy telefon

Kolorowanki sprzęty - bajkowy telefon

   Takiego telefonu to jeszcze nikt nie wynalazł. On potrafi chodzić, patrzeć, mówić... Tak bo to jest bajkowy telefon. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.


Kolorowanki sprzęty pojazd badający planety

Kolorowanki sprzęty pojazd badający planety

    W pewnym momencie warto podsunąć dziecku kolorowanki z przedmiotami bardziej abstrakcyjnymi, których nie w sposób spotkać dookoła siebie, ale doskonale nadają się do tego, by rozwijać wyobraźnię dziecka.
1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone