Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Bajkowe kolorowanki


1 2 Następna

Bajkowe kolorowanki - domek z grzyba

Bajkowe kolorowanki - domek z grzyba

   W tym domku prawdopodobnie ktoś mieszka. Myślę, że dzieci dadzą sobie radę i wymyślą kto to może być.  Kolorowanka do druku o tematyce domek z grzyba.

Bajkowe kolorowanki - ryba i parasol

Bajkowe kolorowanki - ryba i parasol

    Ryba i parasol to trochę dziwne połączenie ale co tam w bajkach takie rzeczy śmiało mogą się zdażyć. Miejmy nadzieję, że ryba nie siedzi pod tym parasolem z powodu kwaśnego deszczu...


Bajkowe kolorowanki - wiewiorka czyta ksiazkę

Bajkowe kolorowanki - wiewiorka czyta ksiazkę

    Tym razem w bajkowym świecie pojawiła się wiewiórka i to nie taka zwyczajna! Różni się ona od tych znanych ze zwykłego świata tym, że potrafi czytać! Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Bajkowe kolorowanki - straszny domek

Bajkowe kolorowanki - straszny domek

   Ten dom nie wygląda zbyt zachęcająco. W nocy powiedziałbym, że nawet może odstraszać. Ciekawe czy to drzewo uschło, czy też jest aktualnie zima... Kolorowanka do druku.


Bajkowe kolorowanki - domek z muchomora

Bajkowe kolorowanki - domek z muchomora

  Ciekawe kto by nam otworzył te drzwi, gdybyśmy delikatnie zastukali w nie? Może ktoś wie kto tam mieszka? Ja mogę podejrzewać, że otworzą nam krasnoludki ale mogę się mylić. Kolorowanka do druku - domek z muchomora.

1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone