Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Kolorowanki narzędzia


1

Kolorowanka narzedzia - wiertarka

Kolorowanka narzedzia - wiertarka

Dziś to urządzenie, które nazywa się wiertarką gości w prawie każdym domu. Bez niego wiele prac byłoby niewyobrażalnie cięższe do wykonania. Tak, warto mieć dobre narzędzia pod ręką, gdy trzeba coś majsterkować. Dziecko dzięki kolorowankom może rozwijać się i poznawać nowe przyrządy
Kolorowanki narzedzia - oliwiarka

Kolorowanki narzedzia - oliwiarka

Jest to kolorowanka o tematyce narzędzia, która ukazuje oliwiarkę pomagającą przy skrzypiących drzwiach lub zacierających się mechanizmach. Zachęcamy do drukowania i przekazywania swoim pociechom malowanek edukacyjnych.

Kolorowanka - wałek do malowania

Kolorowanka - wałek do malowania

To kolejna kolorowanka z serii narzędzia. Zachęcamy rodziców do drukowania malowanek z tego gatunku by ubogacać słownictwo oraz wiedzę dzieci o różne przedmioty.

Kolorowanki narzędzia - piła do ciecia

Kolorowanki narzędzia - piła do ciecia

W przydomowym warsztacie znajdziemy wiele cennych narzędzi. Jedne służą do przecinania inne zaś do sklejania. Wszystkie są jednak potrzebne i mają swoje zastosowanie chociaż czasem odwrotne do siebie...

Kolorowanka narzedzia - klej na gorąco

Kolorowanka narzedzia - klej na gorąco

Kolorowanka przedstawiająca klej na gorąco, narzędzia często używanego w domu i szkole pracy. Zachęcamy rodziców do ukazywania dzieciom poprzez kolorowanki różnych narzędzi.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone