Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki narzędzia


1

Kolorowanka narzedzia - wiertarka

Kolorowanka narzedzia - wiertarka

Dziś to urządzenie, które nazywa się wiertarką gości w prawie każdym domu. Bez niego wiele prac byłoby niewyobrażalnie cięższe do wykonania. Tak, warto mieć dobre narzędzia pod ręką, gdy trzeba coś majsterkować. Dziecko dzięki kolorowankom może rozwijać się i poznawać nowe przyrządy
Kolorowanki narzedzia - oliwiarka

Kolorowanki narzedzia - oliwiarka

Jest to kolorowanka o tematyce narzędzia, która ukazuje oliwiarkę pomagającą przy skrzypiących drzwiach lub zacierających się mechanizmach. Zachęcamy do drukowania i przekazywania swoim pociechom malowanek edukacyjnych.

Kolorowanka - wałek do malowania

Kolorowanka - wałek do malowania

To kolejna kolorowanka z serii narzędzia. Zachęcamy rodziców do drukowania malowanek z tego gatunku by ubogacać słownictwo oraz wiedzę dzieci o różne przedmioty.

Kolorowanki narzędzia - piła do ciecia

Kolorowanki narzędzia - piła do ciecia

W przydomowym warsztacie znajdziemy wiele cennych narzędzi. Jedne służą do przecinania inne zaś do sklejania. Wszystkie są jednak potrzebne i mają swoje zastosowanie chociaż czasem odwrotne do siebie...

Kolorowanka narzedzia - klej na gorąco

Kolorowanka narzedzia - klej na gorąco

Kolorowanka przedstawiająca klej na gorąco, narzędzia często używanego w domu i szkole pracy. Zachęcamy rodziców do ukazywania dzieciom poprzez kolorowanki różnych narzędzi.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone