Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki ślubne


1

Kolorowanki ślubne - para młoda

Kolorowanki ślubne - para młoda

    Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki na której znalazła się młoda para. Tym dzieciom, które otrzymają ją do pokolorowania warto przypomnieć, że trzeba jeszcze dorysować twarz tym ludziom. Zapraszamy do drukowania.

Kolorowanki ślubne - pani młoda

Kolorowanki ślubne - pani młoda

   Kolorowanka do druku z panią młodą w roli głównej. Zapraszamy do pobierania i drukowania a następnie przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki ślubne - tort weselny

Kolorowanki ślubne - tort weselny

   Gdy idziemy na wesele to niedługo po zjedzeniu obiadu pojawia się często przywieziony na specjalnym stoliku tort weselny. Niekiedy jego wygląd jest tak piękny, że aż szkoda go kroić... Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki ślubne - pan młody

Kolorowanki ślubne - pan młody

    Tym dzieciom, które wybierają się w najbliższym czasie na wesele warto wydrukować tę kolorowankę z panem młodym. Zapraszamy do drukowania.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone