Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki motor


1 2 3 Następna

Kolorowanki motor - motocykl

Kolorowanki motor - motocykl

    Dwa motory dla wielbicieli motoryzacyjnych nowinek. Luksusowe motocykle do kolorowania przeznaczone są dla dzieci starszych, ponieważ są trudne i wymagają bardzo precyzyjnego ruchu kredką.
Kolorowanki motocykl 4

Kolorowanki motocykl 4

Ciekawe kształty tej kolorowanki sprawią, że niejeden chłopiec natychmiastowo będzie się chciał zająć ich pokolorowaniem.

Kolorowanka dwa motory

Kolorowanka dwa motory

    Kolekcja motocykli to nie tylko zbiór maszyn z najnowszej linii produkcyjnej. Do tej specyficznej rodziny motoryzacyjnej należą też zabytkowe stare motory...

Kolorowanka motor

Kolorowanka motor

    Wybierając kolorowankę dla chłopczyka, dobrze jest mieć na względzie jego zainteresowania. W związku z tym, warto wybrać takie malowanki, co do których będziemy mieć pewność, że będą odpowiednie do jego upodobań.

Kolorowanka motor 3

Kolorowanka motor 3

Jest to rozbudowana kolorowanka, która przypadnie do gustu tym chłopcom, którzy w głównej mierze w jakikolwiek sposób zainteresowani są motoryzacją.
1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone