Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci




Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki różne miejsca


1

Malowanka do druku - wesołe miasteczko

Malowanka do druku - wesołe miasteczko

   Kolorowanka z bardzo atrakcyjnym miejscem dla dzieci w którym można stracić dużo czasu i cieszyć się dobrą zabawą. Na tych co się nie boją czeka szybki pociąg jeżdżący po górkach, dla młodszych dzieci czekają koniki jeżdżące w kółeczku. Zapraszamy do drukowania dzieciom tej malowanki.





Kolorowanki - wesołe miasteczko

Kolorowanki - wesołe miasteczko

   Jednym z miejsc, które dzieci bardzo lubią jest wesołe miasteczko. Tu ciężko jest się nudzić. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki do druku.


Kolorowanki - pole golfowe

Kolorowanki - pole golfowe

    Tym, którzy lubią ten sport a mianowicie grę w golfa dedykujemy tę kolorowankę do druku. Malowanka ta zawiera pole golfowe, piłeczkę, dołek do którego trzeba trafić piłeczką oraz dwie choinki.


Kolorowanki - market

Kolorowanki - market

Ta kolorowanka przedstawia stoisko, które jest częścią większego marketu na świeżym powietrzu. Często możemy tam kupić różne owoce i warzywa. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.





1

Wyszukaj na stronie



KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...







Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone