Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki różne


1 2 Następna

Kolorowanka prezent

Kolorowanka prezent

    Dostać taki prezent to sama radość ale lepiej by było, gdyby był on kolorowy. Dlatego zachęcamy do druku i przekazania go dziecku  wraz z kredkami.

Kolorowanki różne - ognisko

Kolorowanki różne - ognisko

Bardzo proste do pokolorowania kolorowanki takie jak ta spowodują, że dzieci za każdym razem, kiedy tylko się nimi zajmą, będą bardzo usatysfakcjonowane.

Kolorowanki bajkowy telefon do druku

Kolorowanki bajkowy telefon do druku

To jest starszego typu telefon. Teraz trzeba odnaleźć kogoś, kto zechce go pokolorować. Zachęcamy do drukowania i przekazywania dzieciom.


Kolorowanki różne - odkurzacz

Kolorowanki różne - odkurzacz

W momencie, w którym chcemy aby nasze dziecko uczyło się rozpoznawać coraz to nowe przedmioty, możemy to zrobić za pomocą różnego rodzaju kolorowanek, dzięki czemu nasze dziecko będzie się zarówno bawić, jak i uczyć.

Kolorowanki różne - strach na wróble

Kolorowanki różne - strach na wróble

Jest to malowanka przy której dzieci będą mogły wykazać się posiadanymi przez siebie umiejętnościami, które odnosić będą się nie tylko do ich zdolności plastycznych, ale również do tego, jak bardzo są kreatywne.
1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone