Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Malowanki wydarzenia


1 2 3 Następna

Malowanka - niebezpieczna zabawa

Malowanka - niebezpieczna zabawa

    Nie warto bawić się w każdą zabawę, która nam przyjdzie do głowy. Ta kolorowanka to pokazuje. Warto uczyć dzieci odpowiedzialności za siebie i innych. Malowanka do druku.

Malowanka - kolacja

Malowanka - kolacja

    Kolorowanka o spotkaniu dwojga ludzi. Malowanki powinny rozbudzać w dzieciach ukryte niekiedy talenty. Warto próbować je odkryć. Czasem dziecko samo nawet nie wie, że ma zdolności plastyczne.


Malowanki wydarzenia - rozdawanie żywności

Malowanki wydarzenia - rozdawanie żywności

   Dobra nigdy za wiele. Kolorowanka edukacyjna o tematyce charytatywna pomoc. Tak jest to malowanka, która ma dodatkowe zadanie. Wzbudzać w dzieciach wrażliwość na drugiego człowieka i pomagać im zrozumieć, że dziś to my możemy pomagać ale jutro może się okazać, że to na trzeba będzie pomóc.


Malowanka - polowanie

Malowanka - polowanie

    Tam, gdzie jest zwierzyna tam też odbywają się polowania. Kolorowanka przedstawiająca jeźdzca na koniu i uciekającego zwierzaka leśnego.


Malowanki wydarzenia - chłopiec czyta księgę

Malowanki wydarzenia - chłopiec czyta księgę

Kolorowanka przedstawiająca małego chłopca i olbrzymią książkę. Chłopiec siedzi na taborecie i książkę trzyma na kolanach. Zachęcamy do wydruku i przekazania tej malowanki dzieciom.
1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone