Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Malowanki wydarzenia


1 2 3 Następna

Malowanka - niebezpieczna zabawa

Malowanka - niebezpieczna zabawa

    Nie warto bawić się w każdą zabawę, która nam przyjdzie do głowy. Ta kolorowanka to pokazuje. Warto uczyć dzieci odpowiedzialności za siebie i innych. Malowanka do druku.

Malowanka - kolacja

Malowanka - kolacja

    Kolorowanka o spotkaniu dwojga ludzi. Malowanki powinny rozbudzać w dzieciach ukryte niekiedy talenty. Warto próbować je odkryć. Czasem dziecko samo nawet nie wie, że ma zdolności plastyczne.


Malowanki wydarzenia - rozdawanie żywności

Malowanki wydarzenia - rozdawanie żywności

   Dobra nigdy za wiele. Kolorowanka edukacyjna o tematyce charytatywna pomoc. Tak jest to malowanka, która ma dodatkowe zadanie. Wzbudzać w dzieciach wrażliwość na drugiego człowieka i pomagać im zrozumieć, że dziś to my możemy pomagać ale jutro może się okazać, że to na trzeba będzie pomóc.


Malowanka - polowanie

Malowanka - polowanie

    Tam, gdzie jest zwierzyna tam też odbywają się polowania. Kolorowanka przedstawiająca jeźdzca na koniu i uciekającego zwierzaka leśnego.


Malowanki wydarzenia - chłopiec czyta księgę

Malowanki wydarzenia - chłopiec czyta księgę

Kolorowanka przedstawiająca małego chłopca i olbrzymią książkę. Chłopiec siedzi na taborecie i książkę trzyma na kolanach. Zachęcamy do wydruku i przekazania tej malowanki dzieciom.
1 2 3 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone