Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki zima


1

Kolorowanki zimą - sanki

Kolorowanki zimą - sanki

    Sanki to wspaniały produkt projektowany specjalnie na takie okazje. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki. Warto ją przekazać dzieciom, by pokolorowały to narzędzie.

Kolorowanki zima - zimą

Kolorowanki zima - zimą

   Każdy miłośnik zimy powinien się cieszyć, wraz z nadejściem tej pory roku. Być może nie jest wtedy aż tak ciepło jednak daje ona niezapomniane atrakcje podczas zjeżdżania na nartach czy też sankach. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki.


Kolorowanki zima - chłopiec zimą

Kolorowanki zima - chłopiec zimą

    Gdy zaczyna się zima nie można zapomiać o tych ubraniach, które chronią nas przed zimnem. Warto się dobrze ubrać, by później nie chorować. Kolorowanka o tematyce zima.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone