Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki pociąg


1 2 Następna

Kolorowanka - lokomotywa z wagonem

Kolorowanka - lokomotywa z wagonem

   Bajkowa lokomotywa wraz z wagonem wkroczyła właśnie do świata kolorowanek. Zachęcamy zatem do wydrukowania jej i przekazania dzieciom.

Kolorowanki pociagi - stara lokomotywa

Kolorowanki pociagi - stara lokomotywa

   Już niestety nie spotkamy takiej maszyny na współczesnych torach kolejowych, jednak wciąż gdzieniegdzie stoją przy torach jako muzealne eksponaty. Polecamy tę kolorowankę wszystkim miłośnikom kolei.


Kolorowanka lokomotywa

Kolorowanka lokomotywa

    Choć już nie spotkamy takiej lokomotywy na trasie to jednak warto upamiętnić i przypomnieć sobie o tym, że kiedyś to właśnie tego typu maszyny królowały na torach. Zapraszamy do druku kolorowanki i przekazywania dzieciom.


Kolorowanki pociag - lokomotywa

Kolorowanki pociag - lokomotywa

   Tam, gdzie są tory tam od czasu do czasu przejeżdża pociąg. Oczywiście jeśli trasa nie jest zamknięta. Warto wydrukować dziecku kolorowanki takie jak np. ta i przypomnieć jak wyglądały kiedyś lokomotywy.


Kolorowanki - zabawkowa lokomotywa

Kolorowanki - zabawkowa lokomotywa

    Ta lokomotywa należy do zabawkowych. Nie zmienia to jednak faktu, że i takie powinny być kolorowe. Zapraszamy zatem do druku i kolorowania.

1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone