Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki religijne


1 2 Następna

Kolorowanki religijne - dziecko modlące się

Kolorowanki religijne - dziecko modlące się

   To dziecko wie co jest dla niego w życiu tak naprawdę najważniejsze. Ono wie, że bez rozmowy z Bogiem nie da się dobrze żyć. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.

Kolorowanki religijne - Anioł

Kolorowanki religijne - Anioł

   W świecie, który nas otacza istnieją nie tylko ludzie lecz istnieje także świat duchowy pełen postaci, których nie widać a które bez wątpienia istnieją. Jednymi z nich są np. Anioły. Zachęcamy do drukowania kolorowanki z Aniołami.


Kolorowanki religijne - Anioł

Kolorowanki religijne - Anioł

    To, że Aniołów nie widać to wcale nie oznacza, że ich nie ma. Trzeba sobie zadać pytanie, czy to samo powiemy o powietrzu, którego nie widać? Warto dzieciom przypominać, że mają one wielkich Orędowników koło siebie. A można to zrobić chociażby przekazując im wydruk kolorowanek z Aniołami. Może przy okazji spróbują z Nimi porozmawiać w modlitwie?


Kolorowanka do druku - Anioł

Kolorowanka do druku - Anioł

   Choć nasi Przyjaciele Aniołowie nie są widzialni to jednak pomagają nam w codziennych zmaganiach ze złem, które próbuje nas przeciągnąc na swoją stronę. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom kolorowanek o tematyce religijnej.


Kolorowanki religijne anioł 3

Kolorowanki religijne anioł 3

    Dzieciom, które na lekcji religii uczą się o Aniołach warto podsunąć taką kolorowankę jak ta, by jeszcze bardziej przybliżyć świat ukryty przed naszym wzrokiem...

1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone