Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki ogród


1

Kolorowanki ogród - taczki

Kolorowanki ogród - taczki

W ogrodzie przydają się różne narzędzie i te duże i te małe. To raczej należy do tych większych ale z pewnością warto je używać, by nie nadwyrężać swojego kręgosłupa. Kolorowanka do druku.
Kolorowanka - wiaderko i łopatka do piasku

Kolorowanka - wiaderko i łopatka do piasku

   Któż z nas nie bawiął się w piaskownicy? Wiaderko i łopatka są tego symbolem. Tym razem prezentujemy malowankę z tymi przyborami i zachęcamy rodziców by dali dzieciom tę malowankę.


Kolorowanka ogród - ławka

Kolorowanka ogród - ławka

    To bardzo pożyteczna rzecz w naszym ogrodzie. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze ją pomalować zachęcamy do wydruku kolorowanki przekazania jej dzieciom.

Klorowankia ogrod - piła motorowa

Klorowankia ogrod - piła motorowa

   Kolorowanka ogrodowa - piła motorowa. To głośne i groźne narzędzie jest bardzo przydatne w nowoczesnym i dużym ogrodzie. Bardzo ułatwia pracę tym, którzy potrzebują szybko pozbyć się drzewek np. owocowych. Malowanka dla dzieci.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone