Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki wojskowe


1

Kolorowanka - samolot wojskowy

Kolorowanka - samolot wojskowy

  To jest malowanka wojskowa dedykujemy ją wszystkim amatorom samolotów wojskowych zachęcamy więc rodziców którzy mają dzieci zainteresowane tematyką wojskową.
Kolorowanka - pasażerski samolot wojskowy

Kolorowanka - pasażerski samolot wojskowy

    To jest malowanka, która zawiera w sobie samolot pasażerski ale jest on jednocześnie wojskowy. Zachęcamy rodziców by przekazywali malowanki o różnej tematyce swoim pociechom.


Kolorowanki wojskowe - ścianka do ćwiczeń

Kolorowanki wojskowe - ścianka do ćwiczeń

Gdyby wojsko przestało ćwiczyć straciłoby swoją siłę. Wówczas żołnierze nie byliby w stanie skutecznie bronić granic swojego państwa. Dlatego też na poligonach można odnaleźć różne narzędzia, które pomagają żołnierzom utrzymać dobrą sprawność fizyczną. Ta malowanka jest o tematyce wojskowej.
1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone