Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Obrazki do dokończenia


1 2 3 4 Następna

Obrazki do dokończenia - nauczyciel przy tablicy

Obrazki do dokończenia - nauczyciel przy tablicy

    Nauczyciel to ważny zawód. Jednak z tego obrazka nie wynika jakiego przedmiotu on uczy. Zapytajmy o to samo dziecko. Może ono coś wymyśli? Obrazek do dokończenia i do pokolorowania.

Obrazki do dokończenia - pieniądze

Obrazki do dokończenia - pieniądze

   Taki plik pieniędzy to jest coś, a co dopiero cztery. Chyba by można było za to kupić jakiś dobry samochód. Tylko pytanie co to są za pieniądze czy złotówki czy nie? Zapytajmy o to dziecko i zachęćmy, by uzupełniło ono tytułową stronę banknotu.


Krajobraz do uzupełnienia - malowanka

Krajobraz do uzupełnienia - malowanka

   Prosty krajobraz, który warto uzupełnić swoimi elementami typu krzak, domek, ludzie, zwierzęta. Malowanka do druku i do przekazania dzieciom.


Obrazki do dokończenia - miś malowanka

Obrazki do dokończenia - miś malowanka

    Malowanka z misiem w roli głównej. Warto oprócz kolorowania dodać trochę elementów własnych np. drzewko krzaki itd. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom malowanki.


Obrazki - krajobraz do dorysowania

Obrazki - krajobraz do dorysowania

     Ten krajobraz wygląda dość pusto. Warto tu zadbać o to, by wypełnił się on nowymi elementami takimi może jak domek, krzaki, zwierzęta, ludzie czy też przedmioty. Dajmy go dziecku i zachęćmy do rysowania i kolorowania.

1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone