Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki pogoda


1 2 3 4 Następna

Kolorowanki pogoda - plażowa parasolka

Kolorowanki pogoda - plażowa parasolka

   Gdy nad wodą jest gorąco wówczas na plaży chcemy znaleźć cień. Nie zawsze jest to możliwe, bo czasami nie ma w pobliżu ani budynków ani drzew i innych dużych roślin. Wtedy z pomocą przychodzi parasol plażowy. Dlaczego jest on jednak taki bezbarwny? Zapytajmy dzieci dlaczego go jeszcze nie pokolorowały.

Kolorowanki pogoda - śpiąca gwiazda

Kolorowanki pogoda - śpiąca gwiazda

    Bajkowa kolorowanka z gwiazdą i chmurka w roli głównej. Gwiazdka chyba się zmęczyła bo właśnie zasnęła. Prosta malowanka do druku o tematyce pogoda.

Kolorowanka - parasolka do pomalowania

Kolorowanka - parasolka do pomalowania

    Malowanka z parasolką w roli głównej zachęcamy do skorzystania z wielu kredek by parasolka rozweselała wszystkich, którzy na nią patrzą.

Kolorowanki pogoda - chmura z tęcza

Kolorowanki pogoda - chmura z tęcza

     Zadowolona chmurka z tęczą do pokolorowania. Malowanka do druku dla dzieci tym razem przyda się wiele kredek, bo przecież tęcza zawiera wiele barw w sobie.


Kolorowanki pogoda - opad śniegu

Kolorowanki pogoda - opad śniegu

    Jest to kolejna malowanka która zawiera w sobie elementy związane z pogodą tym razem skórki a właściwie z trzech chmurek pada śnieg
1 2 3 4 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone