Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki jesień


1

Kolorowanki jesień - spadające liście

Kolorowanki jesień - spadające liście

    Drzewa w jesieni pozbywają się swoich liści. To jest kolorowanka, która odzwierciedla ten stan rzeczy. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej malowanki celem uzupełnienia barw poszczególnych drzew i innych elementów tego obrazka.

Kolorowanka jesień

Kolorowanka jesień

    Jesień choć nie zawsze zachęca do wyjścia na zewnątrz, to jednak daje wspaniałe wizualne efekty wtedy, gdy zdecydujemy się jednak na odwiedzenie pobliskiego lasu, gdy liście zaczynają nabierać wspaniałych kolorów. Kolorowanka do druku o tematyce jesień.


Kolorowanka drzewo jesienią

Kolorowanka drzewo jesienią

    Jesień to czas, gdy drzewa oddają ziemi swoje liście, ale zanim to nastąpi stają się one bardzo malownicze i zachwycają swoim widokiem. Zapraszamy rodziców, by drukowali kolorowankę dzieciom z drzewem, które pozbywa się swoich liści.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone