Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki ubrania


1 2 Następna

Kolorowanki ubrania - kurtka

Kolorowanki ubrania - kurtka

    Kurtka to bardzo przydatne ubranie z którego korzysta się niemal codziennie w porach roku, w których słoneczko nie ogrzewa wystarczająco ziemii. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki dzieciom.

Kolorowanki ubrania - bluzka

Kolorowanki ubrania - bluzka

   Dla tych, którzy szukają kolorowanek o różnej tematyce tu prezentujemy malowanki z kategorii ubrania. Tym razem do pokolorowania możemy dziecku przekazać kolorowankę z bluzką.


Kolorowanki ubrania - rękawiczki

Kolorowanki ubrania - rękawiczki

    Gdy na zewnątrz pojawia się śnieg, czy nawet wtedy gdy go nie ma ale jest niska temperatura to często sięgamy po rękawiczki, by chronić dłonie przez wyziębieniem. Teraz zapraszamy rodziców by wydrukowali dzieciom tę kolorowankę i przekazali wraz z kredkami.


Kolorowanki ubrania - płaszcz

Kolorowanki ubrania - płaszcz

    Jak wiadomo bluzka sprawdza się doskonale, gdy jest bardzo ciepło. Jeśli natomiast pojawi się silny wiatr lub chłód wówczas warto nałożyć dodatkowo płaszcz, który uchroni przez wyziębnięciem nasz organizm. Wydrukujmy zatem kolorowankę z tym pożytecznym przedmiotem i przekażmy ją dziecku do pokolorowania.


Kolorowanki ubrania - bluzka malowanka

Kolorowanki ubrania - bluzka malowanka

Prosta malowanka do druku z kategorii ubrania zawiera koszulę która ma kieszonkę i kołnierz wraz z krawatem. Kolorowankę można pobrać i wydrukować na swoje drukarce.
1 2 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone