Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanka sport


1 2 3 4 5 Następna

Kolorowanka sport - dziewczynka gra w piłkę

Kolorowanka sport - dziewczynka gra w piłkę

    Gra w piłkę nożną nie jest zarezerwowana tylko dla chłopców. Warto o tym wiedzieć i nie ograniczać tego sportu innym. Kolorowanka do druku dla dzieci.

Kolorowanka sport - jazda na deskorolce

Kolorowanka sport - jazda na deskorolce

   Jazda na deskorolce to na początku spore wyzawnie, ale z biegiem czasu, gdy dojdziemy do wprawy może być całkiem ciekawym sportem a przy okazji zyskujemy dodatkowy środek transportu. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom kolorowanki.


Kolorowanka sport - jazda na rolkach

Kolorowanka sport - jazda na rolkach

   Choć początkowo na rolkach się ciężko jeździ to jednak po paru chwilach stopniowo dochodzi się do wprawy. Warto korzystać z nich gdy jest ciepło, zaś w zimie można przerzucić się na łyżwy. Zapraszamy do drukowania tej kolorowanki.


Kolorowanka sport - rowerzysta

Kolorowanka sport - rowerzysta

    Korzystanie z tego wspaniałego sportu jakim jest jeżdżenie na rowerze polecamy każdemu, kto tylko ma taką możliwość. Warto wpajać dziecku, że sport jest potrzebny, by utrzymać swoje ciało w formie. Kolorowanka do druku o tematyce rowerzysta.


25 kolorowanka_sport-mis-panda-na-lyzwach

25 kolorowanka_sport-mis-panda-na-lyzwach

Jest to malowanka, która przede wszystkim przypadnie do gustu dzieciom młodszym chociażby ze względu na ciekawy wzór, jaki się na niej znajduje.
1 2 3 4 5 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone