Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki, rysunki, obrazki dla dzieci

    Gdy dziecko zaczyna się nudzić a my nie mamy możliwości poświęcić mu odpowiednio dużo uwagi wówczas warto zainicjować jakąś zabawę, by się nie nudziło i nie robiło żadnych głupstw...

     Jak wykazują specjaliści od wychowania dziecko, które nadmiernie się nudzi może odczuwać potrzebę zwrócenia na siebie uwagi i gdy nie działają żadne sensowne środki może sięgnąć po te bardzo drastyczne a nawet niemoralne, by tylko choć na chwilę opiekun się nim zainteresował. Nie warto doprowadzać do tak ekstremalnych sytuacji i lepiej jest poświęcić choć drobną chwilę swojego codziennego czasu, by nie stracić kontaktu z dzieckiem i dać mu poczucie bezpieczeństwa.

W chwilach, gdy wyjątkowo nie mamy czasu to dobrze jest wypełnić go małemu dziecku czas drukując i przekazując mu chociażby kolorowanki z tej strony a następnie otrzymać piękny kolorowy obrazek.


Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone