Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Multimedia edukacyjne

Home -> Multimedia edukacyjne


EduSensus Wspomaganie rozwoju. Tosia i przyjaciele (pakiet II)

EduSensus Wspomaganie rozwoju. Tosia i przyjaciele (pakiet II)

Cena: 1999,00 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl
				   
Wydawnictwo: Young Digital Planet
Data wydania: 2009
    Program, który rozszerza możliwości pakietu eduSensus o nazwie "Wspomaganie rozwoju. Z Tosią przez pory roku". Pomaga on w skupianiu uwagi, zwiększaniu możliwości językowych, ilości przyswojonych słów a także zasobności wiedzy dziecka. Zestaw zawiera 100 kart z ilustracjami i podpisem, dyplomy i nakejki a przede wszystkim dwie płyty "Dzień Tosi" oraz "W domu i na podwórku", na których są różne ćwiczenia na różnym poziomie.

Program rozwija orientację przestrzenną, skupienie uwagi, kordynację wzrokowo ruchową, słuchowo ruchową  a także poczucie sprawstwa.

Pakiet oprócz wspominanych już płyt "Dzień Tosi" oraz "W domu i na podwórku" zawiera również aplikacje terapeuty o wartości 2 tys. zł oraz pomoce dydaktyczne.EduSensus Wspomaganie rozwoju.
1999,00 zł
EduSensus Wspomaganie rozwoju.
1999,00 zł
EduSensus Głoski tylnojęzykowe
999,00 zł
Przewodnik przedsiębiorcy - mu
129,00 zł
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone