Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Życzenia

    W życiu zdarzają się różne okazje. Na każdą z nich warto jest mieć przygotowane takie materiały, by w razie potrzeby wydobyć je szybko gdy tylko będą potrzebne.

     Nic tak człowieka nie cieszy jak miłość. To poczucie bycia kochanym i potrzebnym innym nieraz trzyma nas przy życiu. Brak tego może mocno wykrzywić naszą psychikę i wpuścić na drogę smutku i depresji.

Czasem będąc w tłumie ludzi niektórzy mogą się czuć samotni. Dlatego tak ważne jest to, by okazywać innym to, że nam na nich zależy. Wyrazem tego może być telefon z życzeniami, gratulacjami czy też własnoręcznie wykonana kartka, którą możemy przyozdobić mądrym tekstem życzeń.

Życzmy więc sobie i innym wszelkiego dobra i szczęścia, które może być wieczne.

Poniżej znajdują się różne życzenia na różne okazje:


Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone