Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Pomoce edukacyjne

   Nawet klocki mogą być pomocne w nauce języka angielskiego ale oczywiście służą one nie tylko do tego celu. Dziecko ucząc się dopasowywać różne kształty bardzo mocno i korzystnie stymuluje rozwój swojego umysłu jak i zdolności manualnych. Także przestrzenne postrzeganie obiektów dzięki takiej pracy jest wzmacniane. Zachęcamy do dobrej zabawy przy okazji nauki.

Bronisław Rocławski
Klocki LOGO do nauki języka angielskiego

Klocki LOGO do nauki języka angielskiego

Cena: 189,99 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl

    Klocki te opracowane przez profesora Racławskiego pozwalają na naukę języka angielskiego, matematyki ale też i czytania i pisania. Warto sięgać po te klocki, by nauczyć dziecka nowych umiejętności. Zabawka przeznaczona od lat trzech.
praca zbiorowa
Mozaika XXL

Mozaika XXL

Cena: 142,80 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl

    To wspaniała zabawka edukacyjna, która pomaga dzieciom rozwiną swoje zdolności i umiejętności manualne łącząc je z logiką. Początkowo dzieci mogą korzystać z gotowych dwudziestu schematów, by w końcu zacząć samemu układać nowe obrazki.

Klocki NEO

Klocki NEO

Cena: 123,00 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl

    Klocki mogą śmiało być używane zarówno w szkole jako pomoc naukowa jak również w domu i służyć zabawie połączonej z nauką. Zestaw NEO to sto elementów składających się z różnego rodzaju figur geometrycznych.

Mogą one śmiało posłużyć nauczycielom jako odwzorowanie przestrzennych figur geometrycznych na lekcjach matematyki.
praca zbiorowa
Klocki GEOZabawy twórcze NIKI

Klocki GEOZabawy twórcze NIKI

Cena: 73,50 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl

Dzieciom warto posuwać różnego rodzaju wartościowe zabawki edukacyjne, które stymulują ich rozwój. Takie zabawki oprócz ciekawej zabawy oferują również możliwość nauki i rozwoju umiejętności tak intelektualnych jak i manualnych.
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone