Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Reklama

Portal Dla-dzieci.com.pl jest serwisem przeznaczonym dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę teoretyczną i zdobyć umiejętności praktyczne niezbędne w procesie wychowania dziecka zarówno w domu jak i w szkole.

Jesteśmy firmą otwartą na współpracę, dlatego w swojej ofercie proponujemy partnerom możliwość zareklamowania się na naszym Portalu.

Rodzaj i cennik reklam

Informacja prasowa z krótkim wprowadzeniem
(do - 160 znaków)  na stronie głównej
linkującym do treści właściwej artykułu. 
Możliwość dodania obrazka 110x80 pikseli  

1 miesiąc - 100 zł
Informacja prasowa umieszczona w podstronie  1 miesiąc - 50 zł


Uwaga! Nie publikujemy w Portalu artykułów, które zawierają  lub linkują do innych stron zawierających treści obraźliwe, pornograficzne, promujące antykoncepcję, przemoc (np. niektóre gry komputerowe), ezoteryczne (magia, homeopatia, tai-chi, joga, sztuki walki, medycyna naturalna itp.), oraz stron niezgodnych z prawem itp.
 
W razie zainteresowania umieszczeniem artykułu lub propozycji innej formy współpracy proszę o kontakt drogą mailową: kontakt1@dla-dzieci.com.pl .


Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone