Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla rodziców


Artykuły do przedruku

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Nie płać więcej za konto bankowe!

Kupujesz przez Internet? Znudziło Ci się bieganie do banku/na pocztę, by zrobić przelew?

Jeśli dokonujesz zakupów przez Internet, załóż darmowe konto (za przelewy, prowadzenie konta), które ułatwi Ci i znacznie przyspieszy transakcje dokonywane przez Internet. Nie ryzykujesz niczym, bo nawet gdyby konto okazało się niepotrzebne w przyszłości nie będzie Cię kosztować ani grosza o ile nie zamówisz karty debetowej, lub gdy dokonujesz nią płatności min. 100zł/miesięcznie.

Dlaczego konto w mBanku jest tak bardzo użyteczne?

Ponieważ, gdy kupujemy w sklepach lub w serwisach aukcyjnych, znakomita większość sprzedawców obsługuje konto w mbanku, dzięki tej ogromnej popularności przelew dokonany w tym samym banku natychmiast znajduje się na koncie odbiorcy, np. sklepu, dzięki czemu obsługa sklepu od razu wie, że dokonaliśmy przelew i może do nas szybko wysłać paczkę. Gdy przelewamy z jednego banku do innego często odbiorca musi czekać około 1 dnia na otrzymanie przelewu a my przez to otrzymujemy paczkę ze sporym opóźnieniem.

Sam korzystam z takiego konta już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z jakości, która można powiedzieć jest za darmo. Najważniejszą cechą jest dla mnie wygoda, jak sobie pomyślę, że musiałbym jechać do banku albo na pocztę, żeby zrobić przelew, to chyba odechciałoby mi się zakupów przez Internet. Cała wygoda straciłaby sens. Sama myśl o wypełnianiu druczków, staniu w kolejce i całej masie czasu, którą musiałbym stracić skutecznie ostudziłoby mój zapał do zakupów albo zostałaby płatność za pobraniem, ale to często jest droższą opcją.

Zakładając eKonto zyskujemy:

  • całkowicie darmowe konto - nie stracisz ani grosza za jego prowadzenie i przelewy przez Internet
  • ogromna oszczędność czasu - bardzo szybkie przelewy - szybkość zależy praktycznie tylko od nas
  • usługa mtransfer - wiele sklepów z niej korzysta, wtedy przy zakupach nawet konta sklepu nie musimy wklejać. Transakcja ogranicza się do: kup teraz, wpisujemy hasło do konta, zatwierdzamy, że chcemy zapłacić za przelew, wpisujemy hasło jednorazowe zatwierdzamy i... po problemie.
  • konto podwójnie zabezpieczone:
    - głównym hasłem,
    - oraz do każdej transakcji jest dodatkowe jednorazowe hasło - przychodzi w postaci smsa, lub wpisujemy z listy haseł jednorazowych, które zostaną do nas wysłane przez bank
  • nie musimy mieć stałych wpłat, żeby konto istniało - wiele innych banków tego wymaga
  • darmowa karta przy płatnościach powyżej 100zł/miesięcznie w sklepach itp. pozwalająca wybrać gotówkę w bankomatach sieci Euronet, oraz płacić w sklepach

Policz też ile czasu tracisz na stanie w kolejkach na dokonanie przelewu w banku, lub na poczcie?

Rodzaje kont (kliknij na więcej jeśli chcesz założyć):Jak założyć?

W powyższym spisie kont klikamy na "więcej..." przy koncie, które chcemy założyć.

konto_mbank_01.gif

Po kliknięciu na napis "więcej..." uruchomi się nam okno pokazane obok. Mamy tu spis funkcjonalności tego konta. Następnie klikamy na "Złóż wniosek".
konto_mbank_02.gifWybieramy rodzaj konta, załóżmy, że chcemy wybrać eKONTO, oraz indywidualne, chyba że chcemy mieć wspólne konto z współmałżonkiem. Możemy też wybrać opcję z usługą Maklerską.
konot_mbank_03.gifNastępnie niżej w daleszej części formularza wpisujemy wszystkie niezbędne dane osobowe, oraz adres zamieszkania. Zatwierdzamy i konto zostanie założone.
Nie musimy się nawet fatygować gdziekolwiek, by podpisać umowę, bo kurier sam przyjedzie i w jego obecności podpiszemy umowę i to wszystko. Pamiętajmy, że musimy mieć dowód osobisty przy wizycie kurierera.

Dodatkowo masz możliwość założenia drugiego konta oszczędnościowego, które pozwoli Ci oszczędzać na zwykłym koncie, bez konieczności zablokowania gotówki, jak to często jest przy lokacie (jedno wybranie miesięcznie jest całkowicie darmowe).

Ciekawe produkty

Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone