Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Multimedia edukacyjne

Home -> Multimedia edukacyjne


EduSensus Wspomaganie rozwoju. Tosia i przyjaciele (część II)

EduSensus Wspomaganie rozwoju. Tosia i przyjaciele (część II)

Cena: 1999,00 zł

Polecamy: www.edukacyjna.pl
				   
Wydawnictwo: Young Digital Planet
Data wydania: 2009
Okładka: teczka
Druga część programu eduSensus, który jest rozszerzeniem Zestawu "Wspomaganie rozwoju. Z Tosią przez pory roku". Tu zwiększamy zasób słownictwa, poszerzamy wiedzę dziecka, pracujemy nad koncentracją uwagi oraz poszerzamy kompetencje językowe. Program zawiera dwie płyty: "Dzień Tosi" i "W domu i na podwórku" z różnorodnymi ćwiczeniami oraz ponad sto kart z ilustracją i podpisem a także dyplomy i naklejki.

Zestaw rozwija umiejętności związane z koordynacją wzrokowo ruchową, słuchowo ruchową a także orientowaniem się w przestrzeni, koncentracją oraz poczuciem sprawstwa.

Pakiet zawiera wspomniane programy oraz aplikację terapeuty wartą 2tys. zł oraz pomoce dydaktyczne.EduSensus Wspomaganie rozwoju.
1999,00 zł
EduSensus Wspomaganie rozwoju.
1999,00 zł
EduSensus Głoski tylnojęzykowe
999,00 zł
Przewodnik przedsiębiorcy - mu
129,00 zł
Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone