Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Ozdoby z modeliny

     Modelina to wspaniałe narzędzie dające wiele możliwości utworzenia ciekawych zabawek, zawieszek i innych ozdób.

    Za pomocą modeliny możemy podobnie jak z plasteliny ulepić ciekawą zabawkę, jednak plastelina pozostaje plastyczna i gdy dziecko potrzyma ją w ciepłych rękach to niestety dopiero co utworzona zabawka zacznie się kleić i najprawdopodobniej po chwili zabawy ulegnie uszkodzeniu.

Inaczej jest z modeliną. Wystarczy ulepić ciekawą zabawkę, np. liska z różnokolorowych paseczków podobnych do plasteliny a następnie wygrzać w piekarniku, by utrwalić ten kształt. Ta właściwość tego materiału pozwala na tworzenie bardzo ciekawych i przydatnych przedmiotów, które są w miarę trwałe. Nie musimy się wtedy martwić, że zabaweczka się rozpłynie w palcach jak plastelina. Jest to też ciekawa opcja utworzenia orginalnego prezentu, unikalnego w skali światowej dla ukochanej osoby. Zachęcamy zatem do pracy z tym przydatnym narzędziem.

Przykładowo możemy zrobić:

Ramkę ze zdjęcia z modeliny

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone