Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Papierowe lalki

Papierowa lalka

01_lalka.jpg

     Papierowa lalka to ciekawy sposób na to, by wykorzystać materiały, które są powszechnie uznawane jako odpady. Dzięki wykrzesaniu nieco kreatywności możemy tworzyć produkty, które cieszą oko a wykonane są w zasadzie z rzeczy, które i tak trafiłyby do kosza.

By wykonać taką papierową lalkę oprócz rolki z papieru toaletowego potrzebne będą dodatkowo sznurki i kolorowy papier gufrowany.

Z niego tworzymy warkocze, które wiążemy sznurkiem a następnie całość doklejamy do rolki. Następnie rysujemy elementy twarzy na rolce i ozdabiamy ją opaską oraz sukienką.

Oczywiście nic nie stoi na drodze, by zamiast lalki dziewczynki wykonać chłopca lub inną postać bajkową. Zachęcamy do kreatywnej zabawy.

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone