Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kwiaty - wydzieranka

Kwiaty - wydzieranka

kwiaty-01_1.jpg

Jest to forma zajęć przeznaczona dla dzieci młodszych. Nie wymaga wielkiej precyzji, gdyż zastosowana jest tu technika wydzieranki.

Do zrobienia kwiatów z papieru potrzebne są:

   * blok kolorowy (format A4 lub A5)
   * papier kolorowy
   * klej

Pracę rozpoczynamy od zrobienia łodygi i liści. Z zielonego papieru wydzieramy podłużny pasek, który będzie nam służył jako łodyga, oraz listki, które przyklejamy do kolorowej kartki z bloku.

Następnie przechodzimy do zrobienia płatków kwiatu, w zależności od rodzaju kwiatu, wydzieramy z kolorowego papieru dany kształt płatka, na zdjęciu są to podłużne paski, które przyklejamy w górnej części łodygi.

Oczywiście w przypadku, gdy chcemy zrobić inny rodzaj obrazka z kwiatkami a nie mamy pomysłu to możemy posłużyć się bogatą kolekcją kolorowanek znajdujących się na naszej stronie i wydrukować je na kolorowym papierze a następnie za pomocą tej samej techniki uzupełnić je kolorowym papierem.

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone