Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla nauczycieli

Pomysly na zajecia

Zostań redaktorem Portalu
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, scenariusze zajęć, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedruku
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Dyplomy sportowe

    Sport to ważna dziedzina nie tylko jako przedmiot ale również jako pomoc zdrowotna dla przyszłych dorosłych ludzi, którymi staną się kiedyś dzisiejsi uczniowie.

    Warto podsycać zainteresowania uczniów w tematyce sportowej, by wyrabiali sobie nawyki ćwiczenia nawet wtedy, gdy nikt od nich tego nie wymaga. Organizowanie zawodów jest taką okazją, bo dziecko, by się nie skompromitować będzie musiało ćwiczyć więcej niż tylko na zajęciach szkolnych w-fu co daje dużą szansę na wyrobienie pozytywnych nawyków pro zdrowotnych.

    Dziecko, które złapie "bakcyla sportowego", jest szansa, że będzie kontynuowało ćwiczenia także w przyszłości co jest ogromnie ważne, by utrzymać zdrowie w dobrej formie nawet przy pracy typowo siedzącej, którą niestety wielu wykonuje rezygnując całkowicie lub niemal całkowicie z uprawiania sportu.

Ważne jest więc organizowanie zawodów czy też konkursów sportowych i zachęcanie uczniów, by brali udział, by utrwalić w nich dobre nawyki na całe życie.

Poniżej prezentujemy dyplomy sportowe do wykorzystania na taką okazję:

dyplom 1

dyplom 2

/dyplomy/dyplom1.pdf Dyplom do druku 

/dyplomy/dyplom2.pdf Dyplom do druku 
Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone