Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla nauczycieli

Pomysly na zajecia

Zostań redaktorem Portalu
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, scenariusze zajęć, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedruku
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Dyplomy plastyczne

    Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba nagrodzenia ucznia za wytężoną pracę możemy tego dokonać drukując dyplom, który sam w sobie będzie wielką nagrodą.

    Wielkość takiej nagrody nie jest w samym kawałku papieru, ale to wyróżnienie spośród dużej grupy uczniów stanowi docenienie pracy i wielką zachętę do dalszej pracy obdarowanego. Jak wiadomo ci, których się chwali za dobre czyny z reguły więcej osiągają niż ci, których efektów nikt nie zauważa. Poza tym są oni stawiani jako wzór do naśladowania co miejmy nadzieję pociągnie pozostałych uczniów do wytężonej pracy. Jak to mówią specjaliści mała nagroda sprawia, że walczą o nią ci, którzy interesują się danym tematem i ich celem jest rozwój a nie ci, którzy walczą tylko o nagrodę i gdy tylko ją osiągną to temat najprawdopodobniej zostanie porzucony.

     Wychodząc naprzeciw potrzebom nagradzania umieszczamy na tej stronie różne dyplomy na różne okazję. Tym razem będą to dyplomy plastyczne:

dyplom 1

dyplom 2

/dyplomy/dyplom_2.pdf Dyplom do druku 

/dyplomy/dyplom_1.pdf Dyplom do druku 
Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone