Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Podwodny świat

Origami płaskie z kółek

"Podwodny świat"

origami_1.jpg

   

Praca powstałą przy wykorzystaniu różnej techniki składania figury geometrycznej jaką jest koło, jedynie tło obrazka zrobione jest z pasków, dartych ręcznie. 

Koła składamy w różne kształty, najczęściej zaginając je na pół i dzięki temu możemy uzyskać sporą liczbę różnych kształtów otrzymując jednocześnie zgrabne łuki. Ten rodzaj origami wymaga puszczenia wodzy wyobraźni i zachęca do kreatywnego poszukiwania możliwości uzyskania konkretnego kształtu za pomocą podstawowej figury jaką jest koło.

Dzieci wykonując prace tą techniką mogą realizować różne pomysły a ten powyższy jest tego przykładem. Zachęcamy do samodzielnego podejmowania takich prac.

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone