Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla dzieci

Kolorowanki do druku

Pomysły na nudę

Zostań redaktorem
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedrukuZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Pieczątki z ziemniaka

Pieczątki z ziemniaka


Do zrobienia pieczątek z ziemniaka potrzebne są:

   * ziemniaki
   * nóż
   * farby
   * pędzel
   * pojemnik na wodę
   * cerata lub gazeta
   * kartka z bloku technicznego

Przygotowujemy kilka ziemniaków, które obieramy, jeśli dziecko jest większe samo może obrać i wyciąć kształty na ziemniaku, jeśli mamy kilkuletnie dziecko przygotowujemy mu różne kształty, mogą to być: serduszka, kwiatki, literki, kółka, kwadraty, z których dziecko nie tylko porobi pieczątki, ale będzie mogło stworzyć ładny obrazek. 
 
Przekładamy różne kolory farb np. do zakrętek używanych do większych słoików aby dziecku było wygodniej maczać w farbie ziemninaka lub dziecko pędzlem namoczonym w odpowiedniej farbie maluje wypukłą część ziemniaka.

Rozkładamy na stole ceratę lub gazetę, dajemy dziecku kartkę z bloku, najlepiej technicznego, gdyż zwykła kartka, może szybko namoknąć farbą i już nasz maluch można robić pieczątki.

Ciekawe produkty

Podobne tematy


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone