Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Orły i drapieżniki malowanki


Kolorowanka orzel

    To jest dopiero wspaniały orzeł! Nie dziwne, że stał się symbolem widniejącym na naszym godle narodowym. Symbolizuje przecież między innymi wolność, siłę, piękno... Dobrze, niech dziecko pokoloruje tę wydrukowaną przez nas kolorowankę i niech podziwia to piękne zwierzę...Kolorowanka orzelKolorowanka orzeł

Jeżeli mamy obrazek do pokolorowania z orłem, który widzimy z profilu i nic oprócz jego buzi więcej nie widzimy to taki młody artysta, ma nie lada wyzwanie. Na takim obrazku dokładnie widać każdy szczegół orła. Nadanie mu kolorów z pewnością będzie dla dziecka świetną zabawą. Oczywiście, taka kolorowanka, nie jest dla początkujących maluchów. Jednak, jeżeli jakieś dziecko chce się sprawdzić z taką kolorowanką to nic nie stoi mu na przeszkodzie.

Kolorowanka orzełWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone