Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Malowanki żółwie


Malowanki - bajkowy żółw

Kolorowanka ta jest przeznaczona dla dzieci starszych, w związku z czym kiedy wiemy, że nasza pociecha bez większego trudu sobie z nią poradzi, śmiało możemy jej ją podarować. Takie kolorowanki do druku jak ta na pewno na dłużej zajmą nasze dziecko. I będzie ono z tego w pełni zadowolone. Tego możemy być pewni.

Malowanki - bajkowy żółwMalowanki - bajkowy żółw

Malowanka ta z dużą pewnością skupi na sobie uwagę naszych pociech chociażby dlatego, że zawiera niezwykle ciekawy obrazek, dzięki czemu dzieci będą chciały się nią natychmiastowo zająć. Nic więc dziwnego w tym, że takie kolorowanki dla dzieci o wiele prędzej przypadną im do gustu i cieszą się wśród nich tak dużą popularnością. Warto więc zadbać o to, aby nasza pociecha miała ją zawsze pod ręką, a na pewno będzie nam ona za nią bardzo wdzięczna.

Malowanki - bajkowy żółwWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone