Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Kolorowanki samoloty


Kolorowanka samolot

     Malowanki dla dzieci dzielą się na te proponowane chłopcom i specjalne z tematyką obrazkową dla dziewczynek. Rodzice wybierając kolorowankę dla swoich dzieci zwracają uwagę na to jaką tematykę zawierają obrazki lub kupowane książeczki. Wielkość elementów na obrazku dostosowywana jest do wieku dziecka. Im większe obiekty do kolorowania, tym młodsze dziecko lepiej poradzi sobie z malowanką.

Kolorowanka samolotKolorowanka samolot

     Ten samolot ciągle czeka na wydrukowanie. Prosimy pobierać i drukować a następnie oddać dzieciom i kolorować. No oczywiście jeśli sami chcemy kolorować to nic nie stoi na przeszkodzie...Kolorowanka samolotWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone