Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Kolorowanki roboty


Kolorowanki roboty

    Kolejny robot, chyba sterowany zdalnie, bo ma u góry dwie antenki więc zasięg powinien być dość spory. Jego trochę mankamentem jest to, że ręce niestety nie przypominają w stu procentach naszych rąk ale jeśli radzi sobie dobrze w pracach to i taki by się nam przydał... Zapraszamy do drukowania kolorowanki do druku i przekazywania jej dzieciom.Kolorowanki robotyKolorowanki roboty

Bardzo pozytywna i ciekawa kolorowanka. Tak można by opisać tę malowankę. Takie malowanki dla dzieci są tak naprawdę uniwersalne, ponieważ idealnie nadają się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Należy więc cały czas mieć na uwadze to, żeby były one gdzieś pod ręką, i kiedy tylko dziecko poprosi nas o jakąś ciekawą kolorowankę, powinniśmy właśnie tą od razu mu podsunąć. Na pewno nie będziemy wtedy musieli martwić się, że rozczarujemy swoją pociechę. Rozwinie ona kreatywność naszego dziecka.

Kolorowanki robotyWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone