Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Kolorowanki kaktusy


1

Kolorowanki kaktusy - kaktus w doniczce

Kolorowanki kaktusy - kaktus w doniczce

    Kaktus to bardzo ciekawa roślina. W naszym klimacie spotykana często... w doniczkach. Niestety choć w ogródku czasem możemy spotkać kaktusy to jednak raczej w doniczkach, bo na zimę pasuje je zabrać z powrotem do domu, by nie umarzły. To jest kolorowanka dotycząca tych właśnie kwiatków.

Kolorowanka kwitnący kaktus

Kolorowanka kwitnący kaktus

   Kaktus, który kwitnie to dla niektórych odmian nieczęsty widok. Ten jak widać wyłamuje się od tej zasady. Zapraszamy zatem do kolorowania tej rośliny póki jeszcze kwitnie...


Kolorowanka do druku - kaktus

Kolorowanka do druku - kaktus

   Kaktusy są kwiatkami, które często mają kolce, które chronią je przed zjedzeniem przez dzikie zwierzęta. Te kolce mogą być różnych rozmiarów. Od grubych aż po igiełki. Tym razem mamy do czynienia z wyraźnie widocznymi kolcami. Kolorowanka do druku o tematyce kaktusy.

1

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone