Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Kolorowanki kaktusy


Kolorowanka do druku - kaktus

   To jest kolejny doniczkowy kwiat, który jest bardzo gruby a jednocześnie chroni się przed złapaniem go przez swoje kolce. Różne kaktusy mają różne kolce jedne grubsze drugie cieńsze ale większość z nich nie sprawia przyjemności przy dotyku. Niektóre są tak cienkie, że prawie ich nie widać, jednak gdybyśmy je mocno złapali ręką to czeka nas spory ból a także wiele pracy, by powyciągać wszystkie igiełki z naszej dłoni. Nie polecam takich eksperymetnów... Zapraszam natomiast do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.Kolorowanka do druku - kaktus


Kolorowanki kaktusy - kaktus w doniczce
Kolorowanki kaktusy - kaktus w doniczce
Kolorowanka do druku - kaktus
Kolorowanka do druku - kaktus
Kolorowanka kwitnący kaktus
Kolorowanka kwitnący kaktus

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone