Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Kolorowanka zwierzaki


Kolorowanki zwierzaki - zwierzeta

   Dzieci uwielbiają zwierzaki zarówno te bajkowe, jak i żywe, otaczające nas koty, psy, chomiki i świnki morskie. Te preferencje przenoszą również na papier, dlatego chętnie wybierają malowanki, przedstawiające świat zwierzaków dużych i małych. Dorośli powinni pamiętać o tym wybierając właściwe kolorowanki do wydrukowania, aby sprawić swym pociechom frajdę.

Kolorowanki zwierzaki - zwierzetaKolorowanki zwierzaki - zwierzęta

     Im starsze dziecko tym malowanki powinny być trudniejsze, o bardziej skomplikowanych formach oraz większej ilości małych obszarów do kolorowania i cieniowania. Warto sprawdzić, czy przypadkiem kolorowanka do druku nie jest zbyt prosta dla starszego przedszkolaka, który już rewelacyjnie radzi sobie z trzymaniem kredek. Starszym dzieciom warto dawać obrazki, które należy dokończyć, wtedy rozwijamy też ich wyobraźnię przestrzenną.

Kolorowanki zwierzaki - zwierzętaWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone