Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.
Home -> Bajkowe postacie - kolorowanki


Kolorowanki - bajkowa mysz

    Czy przed myszą trzeba uciekać? Nie nie zawsze i nie przed każdą. Ta jest dość sympatyczna, choć ma mały problem wygląda dość blado i potrzebuje nieco kolorów, dlatego dobrze by było, gdyby ktoś kto chce uczyć się kolorować pomógł jej i ją pokolorował. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej kolorowanki.Kolorowanki - bajkowa myszKolorowanki - bajkowa mysz

Malowanka ta będzie ze względu na to, że nadaje zwierzętom cechy ludzkie o wiele bardziej interesująca dla dzieci młodszych, które jeszcze nie do końca rozróżniają, co należy do świata rzeczywistego, a co nie. Takie kolorowanki do druku właśnie dla takich dzieci będą jak najbardziej atrakcyjne. Nie będą one nawet przez moment odczuwać znużenia czy też zniechęcenia w trakcie jej kolorowania. Spowoduje to, że będą nią cały czas pochłonięte.

Kolorowanki - bajkowa myszWyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone