Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
portal dla dzieci, dla rodziców
Dla nauczycieli

Pomysly na zajecia

Zostań redaktorem Portalu
Jeśli piszesz wartościowe artykuły, scenariusze zajęć, chcesz wypromować samego siebie...

kliknij tutaj!  

Artykuły do przedruku
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Plan pracy świetlicy

    Gdy planujemy jakieś ambitne dzieło wówczas bez planowania ciężko je będzie zrealizować, bo na bieżąco będziemy musieli tracić sporo czasu analizę i odpowiadanie sobie samemu: "Co teraz robić?". Gdy jednak mamy plan wówczas jedno spojrzenie na niego i sprawa jest jasna.

   Ktoś kiedyś powiedział: "kto nie planuje, ten planuje zaniedbanie". Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić w szczególności, gdy mówimy o jakimś bardziej ambitnym przedsięwzięciu, które nie w sposób ogarnąć jedną myślą. Tym czymś jest plan na dany dzień nie mówiąc już o miesiącu, kwartale czy nawet półroczu. Poniżej proponujemy kilka przykładowych planów świetlicowych na dany miesiąc, które możemy samodzielnie później rozbudować i dostosować do własnych potrzeb.
Ciekawe produkty


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone