Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Zawody różne malowanki


1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody kolorowanki - górnik

Zawody kolorowanki - górnik

    To bardzo ciężka i niebezpieczna praca. Zdaża się tu wiele wypadków nieraz bardzo ciężkich. Trzeba być bardzo wdzięcznym tym ludziom, którzy dla wydobycia węgla i innych surowców tak bardzo się narażają... Kolorowanka z górnikiem w roli głównej.

Zawody malowanki - modelka

Zawody malowanki - modelka

    Modelka to bardzo ważny zawód dla tych, którzy projektują ubrania. Dzięki temu mogą reklamować swoje produkty. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.


Zawody malowanki - strażak

Zawody malowanki - strażak

    Bycie strażakiem wiąże się od czasu do czasu z wielkim zagrożeniem życia zarówno poszkodowanych jak i samego ratownika. Praca ta nie jest łatwa i często od szybkości działania ludzi zależy życie i nieraz dobytek innych, którzy są poszkodowani.


Zawody kolorowanki - pielęgniarka

Zawody kolorowanki - pielęgniarka

Kiedy mamy w przedszkolu do przygotowania zajęcia na temat tego, aby dzieci poznawały różne zawody, to powinniśmy wiedzieć, że przede wszystkim należy je odpowiednio zachęcić.

Zawody malowanki - żołnierz

Zawody malowanki - żołnierz

    W dzisiejszych czasach żołnierz wygląda trochę inaczej niż tu, kiedy to miał on zbroję, hełm miecz i tarczę. Kolorowanka do druku z żołnierzem w stroju z dawnych lat.

1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone