Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
nauczycieli Zawody różne malowanki


1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zawody kolorowanki - górnik

Zawody kolorowanki - górnik

    To bardzo ciężka i niebezpieczna praca. Zdaża się tu wiele wypadków nieraz bardzo ciężkich. Trzeba być bardzo wdzięcznym tym ludziom, którzy dla wydobycia węgla i innych surowców tak bardzo się narażają... Kolorowanka z górnikiem w roli głównej.

Zawody malowanki - modelka

Zawody malowanki - modelka

    Modelka to bardzo ważny zawód dla tych, którzy projektują ubrania. Dzięki temu mogą reklamować swoje produkty. Kolorowanka do druku i do przekazania dzieciom.


Zawody malowanki - strażak

Zawody malowanki - strażak

    Bycie strażakiem wiąże się od czasu do czasu z wielkim zagrożeniem życia zarówno poszkodowanych jak i samego ratownika. Praca ta nie jest łatwa i często od szybkości działania ludzi zależy życie i nieraz dobytek innych, którzy są poszkodowani.


Zawody kolorowanki - pielęgniarka

Zawody kolorowanki - pielęgniarka

Kiedy mamy w przedszkolu do przygotowania zajęcia na temat tego, aby dzieci poznawały różne zawody, to powinniśmy wiedzieć, że przede wszystkim należy je odpowiednio zachęcić.

Zawody malowanki - żołnierz

Zawody malowanki - żołnierz

    W dzisiejszych czasach żołnierz wygląda trochę inaczej niż tu, kiedy to miał on zbroję, hełm miecz i tarczę. Kolorowanka do druku z żołnierzem w stroju z dawnych lat.

1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wyszukaj na stronieKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone